Valiuta:

Prekių katalogas

AOC GEN 4

 • "Borg Warner" 4 kartos aktyvioji sankaba pagal poreikį (AOC) 

 • "BorgWarner" 4 kartos aktyvioji jungtis pagal poreikį (AOC) - tai mechaninis įtaisas, naudojamas sujungti ir atjungti priekinius ar galinius varančiuosius velenus transporto priemonėje su keturių (4WD) arba visų varančiųjų (AWD) ratų pavara. AOC sistema leidžia transporto priemonei perjungti 2WD ir 4WD arba AWD režimus, atsižvelgiant į važiavimo sąlygas ir vairuotojo poreikius.

  AOC sistemą sudaro tarp priekinio ir galinio varančiųjų velenų esantis sukabinimo įtaisas, valdymo modulis ir jutiklių, kurie stebi važiavimo sąlygas ir transmisijai keliamus reikalavimus, rinkinys. Įjungus AOC sistemą, sukabinimo įtaisas sujungia priekinius ir galinius varančiuosius velenus, todėl galia perduodama visiems keturiems ratams. Kai AOC sistema išjungiama, sukabinimo įtaisas atjungia priekinius arba galinius varančiuosius velenus ir leidžia transporto priemonei važiuoti 2WD režimu.

  AOC sistemą vairuotojas gali įjungti rankiniu būdu arba valdymo modulis ją gali įjungti automatiškai, atsižvelgdamas į važiavimo sąlygas ir transmisijai keliamus reikalavimus. AOC sistema gali pagerinti transporto priemonės trauką, stabilumą ir valdymą, ypač esant nepalankioms oro sąlygoms arba bekelėje. 

  Alyvos siurblys
  Kodas: W-BWAWD.PUM08
  Likutis: 0 vnt.

  "Volvo", "Ford", "Landrover" IV kartos visų varančiųjų ratų sankabai (atitinka "Haldex") 

  Kaina 37056  su PVM