Valiuta:

Prekių katalogas

Apie tiesioginio perjungimo pavarų dėžės (DSG) akumuliatorių

 • Apie tiesioginio perjungimo pavarų dėžės (DSG) akumuliatorių

  Tiesioginio perjungimo pavarų dėžė (DSG) - tai automatizuota mechaninė pavarų dėžė, kurioje naudojamos dvi atskiros sankabos nelyginiams ir lyginiams laipsniams. DSG pavarų dėžės sistemoje hidrauliniam slėgiui, kuriuo valdomos sankabos, valdyti naudojamas akumuliatorius.

  Akumuliatorius yra nedidelis cilindro formos įtaisas, kuris paprastai būna netoli pavarų dėžės. Jame yra spyruoklinis stūmoklis, kuris suspaudžia hidraulinį skystį, kad būtų užtikrintas slėgis transmisijos sankabos sistemai. Kai transmisijoje reikia perjungti pavaras, akumuliatoriaus slėgis naudojamas vienai sankabai išjungti ir kitai įjungti, kad pavarų perjungimas būtų sklandus.

  Laikui bėgant DSG transmisijos akumuliatorius gali susidėvėti arba sugesti, todėl gali kilti įvairių problemų. Sugedusio akumuliatoriaus simptomai gali būti šiurkštus pavarų perjungimas, vėluojantis pavarų perjungimas arba transmisijos slydimas iš pavaros. Jei pajutote bet kurį iš šių simptomų, svarbu, kad automobilį patikrintų kvalifikuotas technikas, kuris gali tiksliai diagnozuoti problemą ir rekomenduoti tinkamą remontą.

  Keičiant sugedusį DSG akumuliatorių, paprastai reikia išleisti transmisijos skystį, išimti senąjį akumuliatorių ir sumontuoti naują. Šis procesas gali būti sudėtingas, jam gali prireikti specialių įrankių ir įrangos, todėl svarbu, kad darbą atliktų kvalifikuotas specialistas. Be to, tinkama DSG transmisijos sistemos priežiūra gali padėti išvengti problemų su akumuliatoriumi ir apskritai pailginti transmisijos tarnavimo laiką. 

  Jei problemos jau iškilo, jas išspręsti padės DSG7.3 remontinis komplektas

 • Informacija